Combined Shape Created with Sketch.

Fomo

Fomo

Drama • Maďarsko •

91 min

Anglické titulky

den
Neděle

datum
21.06.2020

čas
17:00


Sex, drogy a telefon. Tak žije Gergö a jeho klukovská parta, která se hecuje v zaznamenávání co nejšílenějších videí. Jedné noci se s nimi ale zaplete Lilla a mladický svět je v troskách.
Gergövi řídí život otec, soudce. V předvečer nástupu na univerzitu jde Gergö s kamarády na mejdan, kde se bláznivě vsadí a zapříčiní zmizení cizí dívky. Debut mladého maďarského režiséra Attily Hartunga se nezabývá jenom pocitem viny, ale též strachem z promeškání, jak nastiňuje název. Zároveň reflektuje zákruty života na sociálních sítích.

Gergö and his teen buddies are into three things: sex, drugs and their online following, driven by their outrageous videos. But one night they go way too far with a girl named Lilla and their world implodes overnight.
Gergö’s life is governed by his father, a judge. The night before he is to start university, Gergö and his friends go to a party where they make a crazy bet causing the girl Lilla to disappear. The debut of young Hungarian director Attila Hartung is not only about the titular fear of missing out (FOMO) but about guilt. It also reflects the twists and turns of life on social media.


Další termíny
Koupit

Další představení