Blonďák

The Blond One

• Argentina • 2019

118 min

den
Pátek

datum
25.09.2020

čas
19:00


Sekce QUEER NOW již potřetí přináší geograficky i žánrově pestrý výběr nových queer filmů ze světových filmových festivalů v české premiéře.

Blonďák Gabriel se zrovna nastěhoval jako nový spolubydlící do bytu svého kolegy z práce Juana. Tichý a nesmělý Gabo tráví většinu volna doma, dobře tak ví o ženách, které vycházejí z Juanova pokoje. Přesto ho ale charismatický fešák Juan přitahuje a ani jemu není Gabo zřejmě lhostejný. Intimní pohled na každodenní realitu vášnivého vzplanutí z předměstí Buenos Aires je nejnovějším filmem stálice queer festivalové scény Marca Bergera.

Blond Gabriel has just become roommates with his work colleague, Juan. The shy and quiet Gabo spends most of his free time at home, so he is well aware of the women who leave Juan’s room. However, the charismatic hunk Juan still attracts him, and it seems it might be reciprocal. This intimate insight into the everyday reality of a passionate affair from the suburbs of Buenos Aires is the latest fi lm by a regular on the queer festival scene, Marco Berger.Další termíny
Koupit

Další představení